Prestaties 1998-2015

 

 

Elk seizoen opnieuw podiumplaatsen in verschillende gerenommeerde kampioenschappen

en talrijke topprijzen op nationale en provinciale vluchten

 

2015

Nationale kampioenschappen

2de nationaal kampioen jonge duiven nationale vluchten KBDB

2de nationale asduif zware halve fond jongen KBDB ('New Schumi')

Topprijzen

1ste nationaal Montauban oude + jaarse 6119d ('Neymar')

2de nationaal La Souterraine II jaarse 2548d ('La Souterraintje')

3de nationaal Limoges II oude 8303d ('407/12')

1ste provinciaal Fontenay jaarse 5319d ('Den 173')

2de provinciaal Fontenay oude 9261d ('Aaron')

2de provinciaal Fontenay jongen 9874d ('142/15')

9de nationaal Libourne oude 5024d ('Aaron')

15de & 39ste nationaal Limoges jaarse 6772d ('Den 173' - '112/14')

13de & 19de nationaal La Souterraine III jongen 9760d ('238/15', 'Lucie')

24ste & 28ste nationaal Issoudun jongen 11984d ('238/15', 'New Schumi')

23ste nationaal Agen oude 3524d ('309/12' = 'Brother Libourne')

47ste &  53ste nationaal Limoges II oude 8303d ('Den 341' - 'Aaron')

46ste nationaal Argenton oude 12187d ('435/12')

57ste nationaal 6205d ('Wittekop')

Topvluchten

Jongen :

17/05   Arras :

-          200d: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,19, … (27/53 per 3-tal)

-          204d: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 14, 15, 16, 17, 18, 19, … (19/39 per 3-tal)

24/05   Arras :

-          272d: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 20, 22, … (26/39 per 3-tal)

-          479d: 2, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 28, 32, 33, 36, 41, … (32/55 per 3-tal)

07/06   Clermont 343d :

-          1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 15, 18, 22, 25, 26, 27, 29, … (37/60 per 3-tal)

27/06   Fontenay 712d

-          1, 6, 8, 9, 15, 21, 28, 30, 33, 34, 35, 36, 40, 60, 61, 63, 67, 68, … (26/36 per 3-tal)

25/07   Tours WVV 6083d

-          2, 3, 13, 28, 87, 97, 118, 121, 126, 129, 144, 166, 167, 180, 209, 216, 229, 254, 259, 319, 323, 356, 367, 372, 380, 430, 475, 534, 580, … (54/69 per 3-tal)

Jaarlingen :

09/05   Fontenay 438d

-          1, 5 (2°ing), 6 (1°ing), 8, 11, 13, 15, 19, 24, 41, … (12/20 per 3-tal)

17/05   Tours WVV 2122d

-          4, 5 (1°ing), 6, 12 (2°ing), 16, 18, 22, 33, 58, 59, 68, 101, 191, … (17/19)

Oude :

06/07   Montauban nat. 3990d.

-          1 (1°ing), 35 (2°ing), 51, 317, … (5/6)

20/06   Limoges nat. 8303d.

-          3, 47 (2°ing.), 53 (1°ing), 158, 176, 177, 285, 420, 439, 592, … (12/16)

02/08   Libourne nat. 5024d.

-          9 (1°ing), 63 (2°ing), 69 (3/8)

Westvlaamse en interprovinciale kampioenschappen

3de kampioen fond oude

4de kampioen fond jaarse

6de algemeen kampioen

2014

Nationale kampioenschappen

6de nationale asduif fond jaarse KBDB ('Neymar')

2de nationale asduif fond jaarse - 3 vluchten ('Neymar')

Topprijzen

2de nationaal Jarnac oude + jaarse 7460d (310/12)

2de nationaal Brive jaarse 3850d ('Neymar')

1ste zonaal La Souterraine jongen 2877d ('La Souterraintje')

7de nationaal Limoges oude 7221d ('Aaron')

3de provinciaal Chateaudun jongen 4869d ('Wittekop')

22ste nationaal Gueret jongen 16619d (232/14 = 'sister New Schumi')

21ste nationaal Poitiers oude 12379d (801/12)

39ste nationaal Tulle jaarse 5731d ('Neymar')

54ste nationaal Limoges jaarse 6907d ('Neymar')

2013

Nationale kampioenschappen

5de kampioen fond jaarse KBDB

7de nationale asduif fond jaarse KBDB (Aaron)

Topprijzen

4de nationaal La Souterraine jaarse 11236d ('Den 341')

8ste zonaal Tulle jaarse 2209d ('Aaron')

17de & 24ste nationaal Bourges jaarse 11883d (2 dochters 'Dieter')

1ste zonaal Argenton jaarse 767d (dochter 'Dieter')

29ste nationaal Souillac 3641d ('Den 341')

43ste nationaal Brive jaarse 6842d ('Aaron)

2de provinciaal Issoudun jaarse 465d ('Dochter Dieter')

Westvlaamse en interprovinciale kampioenschappen

2de kampioen jaarse

2012

Nationale kampioenschappen

“Gouda” 204/12 heeft een betere coëfficiënt (0,78%) dan de 1ste nationale asduif halve fond jonge duiven

Topprijzen

2de nationaal Souillac 7760d (“Lucas”, 506/10)

6de nationaal Souillac 7760d (“Schalie Souillac”, 514/10)

6de nationaal Chateauroux 15902d (“Young Bordeaux”, 600/11)

1ste provinciaal Blois 5645d (“Belle”, 318/12)

2de provinciaal Blois 3317d (“Gouda”, 204/12)

2de provinciaal Tours 2874d (311/12)

2de provinciaal Souillac 1527d (“Lucas”,506/10)

3de provinciaal Tours 1052d (“Grandson Blue Ace 597”, 597/10)

3de provinciaal Chateauroux 2905d (“Young Bordeaux”, 600/11)

4de provinciaal Tours 1052d (“Young Ronaldo”, 085/09)

5de provinciaal Brionne 3308d (310/12)

5de provinciaal La Souterraine 2856d (“Gouda”, 204/12)

Westvlaamse en interprovinciale kampioenschappen

2de kampioen fond jaarlingen

4de kampioen fond jongen

5de algemeen kampioen

2011

Westvlaamse en interprovinciale kampioenschappen

1ste algemeen kampioen

1ste interproviciaal criterium

2de kampioen fond jaarlingen

2de kampioen fond oude

2de kampioen fond jaarlingen

Topprijzen

1ste provinciaal Libourne jaarse  1254d (“De Libourne”, 553/10)

2de nationaal Libourne jaarse 8269d (“De Libourne”, „553/10“)

1ste provinciaal Blois jaarse 765d (“De Blois Vooruit”, 153/10)

1ste provinciaal Blois oude 465d (“De Blois Vooruit”, 153/10)

1ste provinciaal Blois oude 465d (ook sneller als snelste jong >6000d)

2de provinciaal Brive oude 2161d (“186/08”)

4de zone A Brive oude 4704d (“186/08”)

4de provinciaal Chateauroux 5500d (“042/09”)

4de provinciaal Argenton jaarse 3125d („Lucas“, 506/10)

15de nationaal Argenton jaarse 19782d („Lucas“, 506/10)

2010

Nationale kampioenschappen

1ste ALGEMEEN NATIONAAL KAMPIOEN K.B.D.B.

Westvlaamse en interprovinciale kampioenschappen

2de kampioen fond oude

3de algemeen kampioen

Fondclub Rekkem (De Arend)

1ste kampioen fond oude

Topprijzen

1ste, 2de en 4de nationaal Souillac 7039d

(„Souillac“, „Souillac Junior“ en „Lucky“)

8ste nationaal Argenton jaarse 19816d („047/09“)

12de nationaal Chateauroux oude 17109d (Nestepender Roland)

2009

Westvlaamse en interprovinciale kampioenschappen

1ste algemeen kampioen

2de supercup jongen

4de kampioen fond oude

5de kampioen fond jongen

Groot-Tielt

1ste kampioen vluchten boven Parijs

Fondclub Rekkem (De Arend)

2de kampioen fond oude

2de kampioen fond jaarse

4de kampioen fond jongen

2008

Westvlaamse en interprovinciale kampioenschappen

1ste algemeen kampioen

2de supercup jongen

3de kampioen fond jongen

1ste kampioen der azen

3de kampioen fond jaarse

Provinciale Asduif

Vice Algemeen Provinciale Kampioen KBDB W-Vl.

3de en 4de provinciale asduif jongen (“Kleintje”, “117/08”)

8ste en 9de provinciale asduif jaarse (“First Son Federer”, “231/07”)

2de, 3de en 6de provinciale asduif oude  
(“Geschelpte Hollander”, “De super 114”, “Federer”)

Groot-Tielt

1ste kampioen vluchten boven Parijs

Topprijzen

1ste provinciaal Tours jaarse 2394d (“Tours Vooruit”)

1ste provinciaal Blois jaarse 678d (“Dieter”)

1ste provinciaal Argenton jongen 2838d (“Den Argenton”)

2007

Westvlaamse en interprovinciale kampioenschappen

2de kampioen fond jaarse

4de kampioen fond oude

4de algemeen provinciaal fondkampioen

Provinciale Asduif

1ste provinciale asduif zware halve fond jongen (“De Tours-As”)

2de provinciale asduif zware halve fond en fond jaarse (“Lucky”)

Groot-Tielt

1ste kampioen vluchten boven Parijs

Topprijzen

1ste provinciaal Tours oude 3320d (“Den Tours”)

1ste provinciaal Argenton jaarse 573d en 1ste zonaal 1389d (“De Souillac”)

1ste provinciaal Guéret jongen 2069d (“De Gueret”)

2de provinciaal Argenton oude 2401d (“710/05”)

2de provinciaal Souillac jaarse 1013d („Lewis“)     

Fondclub Rekkem (De Arend)

1ste kampioen fond oude

1ste kampioen fond jaarse

12 x 1ste prijs op halve fond en fond

2006

Westvlaamse en interprovinciale kampioenschappen

3de algemeen kampioen

Groot-Tielt

1ste kampioen vluchten boven Parijs

Topprijzen

1ste provinciaal Orleans tweejaarse (“Ferrero”)

1ste provinciaal Blois 2525d (Guldensporenvlucht) (“Guldensporenoverwinnaar”)

1ste provinciaal Narbonne oude („De Narbonne“)

2005

Fondclub Rekkem (De Arend)

1ste kampioen jongen

3de kampioen jaarse

4de kampioen oude

Westvlaamse en interprovinciale kampioenschappen

1ste kampioen jongen

1ste supercup jongen

3de algemeen kampioen

Provinciale Asduif

1ste provinciale asduif jaarse zware halve fond-fond (“Schumi”)

3de provinciale asduif fond jongen (Supergirl)

6de provinciale asduif fond jongen (Fannie)

Topprijzen

1ste provinciaal Brive oude 3400d, 16/20310 nat. (“Nadal”)

1ste & 4de provinciaal La Souteraine jongen 1563d  (10de nat) (Het La Souterraintje)

1ste zonaal Argenton oude 759d (“De Bordeaux”)

2de provinciaal Limoges jaarse 4099d, 17/17456 (“Schumi”)

2de provinciaal Argenton jaarse 384d („130/04“)

2de provinciaal Poitiers jongen 1175d („836/05“)

14de provinciaal Bourges jaarse 2043d (“Dina”)

22ste, 30 provinciaal Argenton jaarse 5458d (“Schumi”, “674/04”)

24ste, 28 provinciaal Chateauroux jaarse 7206d („Schumi“)

19de provinciaal Blois jongen 3300d („Supergirl“)

2004

Fondclub Rekkem (De Arend)

3de kampioen fond oude

Westvlaamse en interprovinciale kampioenschappen

6de algemeen kampioen

11de kanmpioen oude

Provinciale asduif

2 de provinciale asduif fond jaarse  (“Witpen Roland”)

Topprijzen

7de nationaal Bordeaux oude 7519d („de Bordeaux“)

7de nationaal Brive II oude 7446d  („de Brive II“)

30ste nationaal Beziers jaarse 2075d (“733/03”)

45ste nationaal Brive oude 19477d (“de Bleken”)

4de provinciaal La Souterraine jongen 1899d (710/04)

7de provinciaal Chateauroux jaarse 4930d (“Witpen Roland“)

7de provinciaal Blois jongen 4896d (“674/04“)

9de provinciaal Tours jongen 1899d (“778/04“)

12de franco-belge Poitiers oude 3234d (710/01)

18, 25ste provinciaal Bourges jongen 6298d (“758/04“)

2003

Fondclub Rekkem (De Arend)

2de kampioen fond oude

Westvlaamse en interprovinciale kampioenschappen

2de algemeen kampioen

6de kampioen oude

Nationaal

1ste kampioen flanders cup nationaal Mid-Fond

2de kampioen fond oude Belgische Verstandhouding

6de nationaal kampioen fond oude KBDB

10de algemeen nationaal kampioen fond KBDB

Provinciale asduif

4de provinciale asduif fond oude   (Crack 713)

8 ste provinciale asduif fond oude  (de Langen)

Topprijzen

10de nationaal dax oude 5026d (“den Dax“)

42ste nationaal Souillac oude 8327d (“623/01“)

54ste, 74ste nationaal Limoges jaarse 21409d (“550/02“)

71ste nationaal Limoges oude 16504d (“Crack 713“)

10de provinciaal Angouleme oude 1764d (“Crack 713“)

20ste provinciaal Chateauroux jaarse 6071d (“De Bordeaux“)

21ste provinciaal Orleans oude 7233d (“Ronaldinho“)

2002

Fondclub Beveren-Roeselare

1ste algemeen kampioen

1ste kampioen fond oude

Westvlaamse en interprovinciale kampioenschappen

2de  kampioen oude

3de algemeen kampioen

Topprijzen

5de provinciaal Angouleme oude 3346d (“672/99“)

35ste nationaal Brive oude 25352d (“502/00“)

55ste nationaal Limoges oude 16945d (“Primus“)

55ste nationaal Souillac oude 7358d (“Primus“)

2001

Topprijzen

22ste nationaal Brive oude 22026d (“Ronaldo“)

6de provinciaal Bourges jaarse 1546d (“Den Dax“)

6de provinciaal Tours oude 2009d

7de provinciaal Bourges jongen 5347d

2000

Topprijzen

5ste, 8ste, 10de prov La Sou jongen 2244d (“Den Dax“)

7de, 12de prov. Angouleme oude 3373d (“Primus“)

11de provinciaal Bourges jongen 3580d

51ste nationaal Argenton jongen 17933d (“Langen“)

1999

Fondclub Steenbrugge

1ste algemeen kampioen

1ste kampioen fond oude

1ste kampioen fond jaarse

1ste kampioen fond jongen

Westvlaamse en interprovinciale kampioenschappen

1ste kampioen jongen

2de algemeen kampioen

Provinciale asduif

1ste provinciale asduif fond jongen  („Aske“)

4de provinciale asduif fond jaarse   (Ronaldo)

5de provinciale asduif fond jaarse   (Primus)

Topprijzen

1ste provinciaal Brive oude 3620d („De Birve I“)

2de, 33ste nat. Limoges jaarse 24084d (“Limoges“,“Primus“)

6de nationaal Limoges oude 10737d (“De bonte 403“)

16de nationaal La Souterraine jongen 14957d (Aske)

1998

Fondclub Steenbrugge

1ste algemeen kampioen

1ste kampioen fond jongen

3de kampioen fond jaarse

4de kampioen fond oude

Westvlaamse en interprovinciale kampioenschappen

1ste algemeen kampioen

3de kampioen jongen

Provinciale asduif

2de provinciale asduif fond jongen  (Bieke)

Topprijzen

7de provinciaal Argenton jongen 2459d (“Bieke“)

3de, 6de prov. La Sou jongen 1691d (“Bieke“,“Ronaldo“)


Description: Description: Description: Description: Description: http://www.powow.com/duiven/doefievlieg.gif

To Home

 

 

 

website traffic